Doradztwo podatkowe

Biuro Rachunkowe Comfort Finance świadczy wyspecjalizowane usługi polegające na bieżącym doradztwie podatkowym. Usługi są świadczone przez wykwalifikowaną kadrę posiadającą doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi rachunkowej, doradztwa podatkowego, a także reprezentowania podmiotów na zewnątrz (m.in. przed organami administracji skarbowej).

Oferta Comfort Finance jest adresowana zarówno do osób fizycznych, jak również osób prowadzących działalność gospodarczą (w tym przede wszystkim na rzecz osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak również spółek prawa handlowego).

Świadczymy usługi związane z optymalizacją podatkową, wspieramy naszych Klientów w procesach przekształceń spółek, prowadzimy audyty podatkowe. Ponadto reprezentujemy Klientów przed organami administracji publicznej (w tym organami podatkowymi). W ramach usług świadczonych przez Comfort Finance oferujemy m.in.: doradztwo związane z podatkami: dochodowymi od osób fizycznych (PIT) oraz osób prawnych (CIT), podatkiem od towarów i usług (VAT), podatkiem od spadku i/lub darowizny.

Oferujemy kompleksową obsługę podatkową, która jest świadczona w sposób rzetelny oraz profesjonalny. Stawiamy na dialog oraz komunikację z Klientem. Doradzamy oraz wspieramy w sposób stały (stała umowa o współpracę zawierana z Klientem) bądź też ad hoc (pomoc doraźna; jednorazowa konsultacja z zakresu doradztwa podatkowego). Każdorazowo dążymy do świadczenia usług na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących przepisów prawnych. Proponowane przez nas rozwiązania mają charakter zindywidualizowany wobec danego Klienta.